ZAPRASZAMY DO UZUPEŁNIENIA ANKIETY !

ZAPRASZAMY DO UZUPEŁNIENIA ANKIETY !

Zachęcamy wszystkie zainteresowane Uczelnie ponownie do wypełnienia ankiety stworzonej przez Zespół Klastra Edutainment na potrzeby prowadzenia prac nad rozwojem gier szkoleniowych.

Pierwsza tura ankiet miała miejsce w roku 2015, dzięki czemu opracowania w formie pdf-a dotarły do Wszystkich Uczelni współpracujących z naszym Klastrem. Jednak prace nad rozwojem symulacji nadal trwają i ponownie jesteśmy ciekawi Waszego zdania !

Przypominamy, iż celem Klastra jest wprowadzenie gier szkoleniowych na stałe do programów uczelni, a w dalszej konsekwencji – wpisanie ich do Krajowych Ram Kształcenia.
W tym celu pragniemy lepiej poznać i zrozumieć potrzeby środowiska akademickiego a Państwa opinia będzie dla nas cennym źródłem informacji.

Każda Uczelnia, która wypełni ankietę otrzyma od nas bezpłatnie publikację w pdf p.t „Gry symulacyjne w edukacji ekonomicznej”. Jest to opracowanie naukowe, które w sposób teoretyczno-empiryczny przedstawia możliwości wykorzystania gier i symulacji w szkolnictwie wyższym, w naukach ekonomicznych, ze szczególnym naciskiem położonym na nauki o zarządzaniu. Publikacja powstała w oparciu o gry będące własnością Klastra pod redakcją dr Adrianny Paliwody-Matiolańskiej z Uniwersytetu Ekonomicznego.

Dziękujemy!
Kliknij na poniższy link by wypełnić ankietę:
http://www.interankiety.pl/…/38565415196a345d6fe7838227f0e7…